Dieta + detoks sokowy

Najlepsze efekty, odchudzanie sokami oraz zdrowa, zbilansowana dieta

Razem z naszym Partnerem Warszawskim: Cleanse Me przygotowaliśmy łączone zestawy kuracji sokowej oraz „diety pudełkowej” dla osób, które chcą swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zacząć od oczyszczających kuracji sokowych Cleanse me.

Po 1: Detoks

Zestaw zaczyna się od picia przez kilka dni soków (kuracja Clarify Me Basic lub Cleanse Me Slim), które oczyszczą organizm z toksyn i przyspieszą metabolizm. W ciągu tych kilku dni, dieta oparta będzie o specjalnie przygotowane zestawy 6 soków przygotowanych za pomocą prasy, które zastępują potrzebę spożywania posiłków stałych. Detoks sokami pozwala oczyścić jelita z zalegających złogów, co skutkuje pierwszymi utraconymi kilogramami i zdecydowanie lepszym samopoczuciem. To doskonały wstęp do właściwej diety. Ze względu na mniejszą zawartość błonnika niż w surowych warzywach i owocach, dieta sokowa jest bezpieczna dla osób o wrażliwym układzie pokarmowym.

Po 2: Dieta

Utrzymanie właściwej diety po kuracji sokowej jest jednym z kluczowych czynników, aby przez długi czas cieszyć się z korzyści jakie daje nam oczyszczanie organizmu z toksyn.
Po przejściu detoksu organizmu za pomocą diety sokowej, kolejne dni oparte są o zbilansowane odżywianie przygotowane z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu mamy gwarancję dostarczenia do organizmu cennych wartości odżywczych oraz właściwej kaloryczności posiłków. Zastosowanie odpowiedniej diety nie tylko wydłuży efekt oczyszczania i pozwoli utrzymać metabolizm na wysokim poziomie, ale także pozwoli osiągnąć dodatkowe cele (np. dalszy spadek masy ciała).
Dieta sokowa jest źródłem łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i błonnika. Napój owocowy lub warzywny spożyty zamiast przekąski pomiędzy posiłkami pozwala zahamować poczucie głodu. Działa też jak miotełka, która oczyszcza przewód pokarmowy z zalegających złogów i toksyn. Inną ważną zaletą diety sokowej jest naturalne wzmocnienie odporności organizmu, tak niezbędnej dla utrzymania ciała w dobrej kondycji. Detoks, a następnie codzienna dieta z udziałem zdrowych soków pozwala uzupełnić wszelkie niedobory żywieniowe i na długo cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz szczupłą sylwetką.

Zalety diety sokowej:
  • nie grozi przedawkowaniem witamin czy składników mineralnych,
  • pozwala utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie,
  • substancje zawarte w sokach przyswajają się nieomal w 90%,
  • napoje owocowe i warzywne korzystnie wpływają na skórę, włosy i paznokcie,
  • wspomaga regenerację organizmu,
  • oczyszcza organizm z toksyn,
  • neutralizuje działanie wolnych rodników, działa przeciwstarzeniowo i antynowotworowo.
Dieta sokowa – efekty

Do najważniejszych rezultatów należą oczywiście zrzucone kilogramy. Warto jednak pamiętać o pozostałych korzyściach tego stylu odżywiania dla naszego zdrowia. Przyspieszony metabolizm, organizm wolny od toksyn, ładniejsza cera, kompleksowe odżywienie organizmu – to tylko niektóre zalety. Połączenie zdrowych posiłków z idealnie skomponowanymi sokami to klucz do sukcesu w walce o smukłą sylwetkę.

Ciesz się Swoim nowym ciałem

Dieta połączona z kuracją sokową pomoże nie tylko usunąć toksyny oraz rozkręcić metabolizm. Jest to także doskonały początek do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych oraz stylu życia na zdrowszy. Po kilkunastu dniach zdrowego odżywiania, Twój organizm będzie „naładowany” witaminami i minerałami, co będzie łatwo można zauważyć nie tylko przez lepsze samopoczucie, ale także przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry czy wzmocnienie włosów oraz paznokci.

Do wyboru w naszej ofercie dieta odchudzająca + kuracja sokowa dla niej oraz dieta odchudzająca +kuracja sokowa dla niego.

Dostępne opcje:
  • 7 dni (2 dni detoxu sokowego + 5 dni diety „pudełkowej” -odchudzającej)
  • 14 dni (3 dni detoksu sokowego + 11 dni diety „pudełkowej” -odchudzającej)
  • 30 dni (5 dni detoxu sokowego + 25 dni diety „pudełkowej” -odchudzającej)