Kuracje – oczyszczanie organizmu sokami

Przedstawiamy sekret oczyszczania organizmu sokami Cleanse Me. To trzy poziomy zaawansowania, w których stopniowo pozbędziesz się toksyn i zanieczyszczeń nagromadzonych w organizmie. Nasze napoje wyrównują równowagę kwasowo-zasadową w organizmie i dostarczają niezbędnych witamin oraz składników odżywczych.

Oczyszczanie sokami to doskonałe uzupełnienie diety odchudzającej. Przygotowaliśmy również serie napojów dedykowanych specjalnie osobom zmierzającym do utraty nadwagi oraz regularnie uprawiającym sport. Skuteczną detoksykację możesz przeprowadzić zawsze. Wybierz zestaw dla siebie.

Clarify me

clarify

Poziom 1 - Kuracja oczyszczająca Clarify Me

Kuracja Clarify Me to idealne rozpoczęcie oczyszczania organizmu, z pewnością zachęci Cię do sięgnięcia po następne dwa poziomy kuracji Cleanse Me. Pierwszy poziom kuracji Cleanse Me sprawi, że uzyskasz wspaniałe samopoczucie i zmotywuje Cię do kontynuowania właściwego odżywiania oraz zachowania zdrowego trybu życia.

Nasza podstawowa kuracja oczyszczająca przeznaczona jest dla początkujących osób, które zaczynają swoją przygodę z oczyszczaniem. Jeśli jesz głównie przetworzoną żywność, oddychasz zanieczyszczonym powietrzem, pijesz dużo kawy i do tego czasem lubisz zapalić – ten poziom kuracji jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowo, oczyszczając swój organizm możesz stracić parę zbędnych kilogramów (diety sokowe są niskaloryczne) oraz poprawić stan swojego zdrowia dostarczając organizmowi prawdziwą „bombę witaminową”.

Kuracja oczyszczająca Clarify Me to dzienna dawka sześciu pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków soków - kremowego mleka z orzechów nerkowca z wanilią i cynamonem, kombinacji soków owocowych, takich jak ananas i mięta, orzeźwiającej lemoniady z dodatkiem agawy oraz odżywczych zielonych soków. Dzięki różnorodnym smakom dieta Clarify Me pomoże Ci oczyścić organizm dostarczając prawdziwą ucztę smaków.

Kuracja oparta jest o ekologiczne owoce i warzywa.

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
2x iGreen
1x iYellow
1x iLemonade
1x iMilk
1x iRed

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 949
białko: 16,2g
węglowodany: 153,2g
tłuszcz: 22,9g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)

Purify me

clarify

Poziom 2 - Kuracja oczyszczająca Purify Me

Nasz 2 poziom oczyszczania - kuracja Purify Me, uruchamia w Twoim ciele proces delikatnej detoksykacji, co pozwoli usunąć toksyny nagromadzone w Twoim organizmie. Jest to wyższy poziom oczyszczania organizmu niż kuracja Clarify Me ze względu na zwiększoną ilość soków iGreen w diecie. Kuracja przeznaczona jest dla osób średnio-zaawansowanych w oczyszczaniu, ponieważ jest nieco mniej kaloryczna i bardziej jednostajna w smaku niż kuracja 1 poziomu. Po przejściu kuracji Purify Me, zachęcamy Cię do spróbowania naszego 3 poziomu oferującego najgłębszą detoksykację organizmu – Sanctify Me.

Zazwyczaj dietę typu Purify Me wybierają osoby aktywne i zapracowane, które jednak starają się odżywać zdrowo oraz stosowały lub stosują  jakąś dietę, ale nie zawsze udaje im się dostać świeżą, zdrową żywność lub po prostu nie mają czasu na jej kupowanie. Takie osoby są przyzwyczajone do trzymania diety i potrafią panować nad łaknieniem, ale czasami doświadczają małych "potknięć" - trochę za dużo białej mąki, ciasto świąteczne lub kilka napojów gazowanych, alkohol czy żywność przetworzona.

Kuracja oczyszczająca Purify Me to dzienna dawka 6 pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków - kremowego mleka z orzechów nerkowca z wanilią i cynamonem, kombinacji soków owocowych, takich jak ananas i mięta, orzeźwiającej lemoniady z dodatkiem agawy oraz odżywczych zielonych soków.

Kuracja oparta jest o ekologiczne owoce i warzywa.

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
3x iGreen
1x iYellow
1x iLemonade
1x iMilk

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 905
białko: 17,3g
węglowodany: 155,9g
tłuszcz: 23,2g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)

Sanctify me

clarify

Poziom 3 - Kuracja oczyszczająca Sanctify Me

Nasz najbardziej intensywny 3 poziom kuracji Cleanse Me, dzięki której otrzymujesz mnóstwo chlorofilu, przywracasz równowagę zasadową w organizmie i mocno odciążasz jelita tak, aby pracowały jak nowe.

Niezależnie od tego, czy przeszedłeś przez poprzednie poziomy czy byłeś oczyszczony na tyle, aby rozpocząć na tym poziomie, zachwycisz się wspaniałym efektem oczyszczania. Kuracja Sanctify Me zapewnia zaspokajanie głodu w najczystrzej formie, gdyż pomija niektóre pokarmy spowalniające proces detoksykacji. W tej kuracji zmniejszona została liczba owoców, nie zawiera ona również ziół i przypraw (oprócz pieprzu cayenne). Niektóre produkty, które są stosowane w poprzednich kuracjach, takie jak marchew/jabłko/sok z buraków i inne owoce o wyższym indeksie glikemicznym, takich jak ananas, zostały wyeliminowane. Kuracja skupia się na sokach, które powodują detoksykację
i oczyszczanie, takich jak soki cytrusowe (iLemonade) - działające jako „czyściciele” oraz zielone toniki roślinne (iGreen) - działające jak „uzdrowiciele”.

Kurację Sanctify Me wybierają zazwyczaj osoby świadome tego jaki cel chcą osiągnąć- jak najlepsze oczyszczenie organizmu. Osoby te uprawiają sport, starannie dobierają to co jedzą i dbają o uzupełnianie płynów w ciągu dnia. Sanctify Me polecamy osobom, które oczyszczały już organizm lub stosowały dietę. Ze względu na dużą ilość soków zielonych, kuracja ta jest mniej zróżnicowana smakowo od innych poziomów, przez co wymaga większej determinacji
w utrzymaniu diety.

Kuracja oparta jest o ekologiczne owoce i warzywa.

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
4x iGreen
1x iLemonade
1x iMilk

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 829
białko: 18,7g
węglowodany: 135,5g
tłuszcz: 23,3g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)

Cleanse Me Sport

clarify

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me SPORT

Kuracja Cleanse Me SPORT jest kuracją opartą na koncepcji oczyszczających diet sokowych, ale została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb osób, które uprawiają regularnie sport i na czas kuracji nie chcą z niego rezygnować. Jest to także idealna kuracja dla osób ćwiczących, które chciałyby dać "odetchnąć" swojemu organizmowi od syntetycznych odżywek i przeprowadzić oczyszczanie organizmu bez negatywnego wpływu na trening.

Kuracja Cleanse Me SPORT to, tak jak inne kuracje Cleanse Me, prawdziwa "bomba witaminowa", która dostarczy organizmowi potrzebnych wartości odżywczych ze zwiększoną kalorycznością oraz zawartością białka dzięki morskim algom chlorelli zawartej w nowych sokach iGreen Algae. Dzięki naturalnym składnikom diety sokowej Cleanse Me SPORT możliwe jest przeprowadzenie naturalnego detoksu sokowego z dużą ilością białka oraz węglowodanów, które potrzebne są podczas sesji treningowych.

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me Sport to dzienna dawka sześciu pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków- mleka z migdałów z wanilią i cynamonem, orzeźwiającej i przyspieszających metabolizm lemoniady oraz odżywczych zielonych soków ze zwiększoną ilością białka. Dzięki różnorodnym smakom dieta Cleanse Me Sport pomoże Ci oczyścić organizm, skutecznie dostarczając organizmowi wszystkich potrzebnych podczas treningu wartości odżywczych.

Kuracja oparta jest o wyselekcjonowane produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
2x iGreen Algae
1x iYellow
1x iLemonade
1x iMilk Almond
1x iRed

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 1002
białko: 29,4g
węglowodany: 144,5g
tłuszcz: 27,9g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)

Odchudzanie sokami - Cleanse Me Slim

clarify

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me SLIM

Kuracja Cleanse Me SLIM jest kuracją opartą na koncepcji oczyszczających diet sokowych, ale została przygotowana z uwzględnieniem potrzeb osób, których celem jest przede wszystkim utrata masy ciała. Zestaw soków Cleanse Me Slim może z powodzeniem być zastosowany jako początek lub koniec diety odchudzającej (na przykład diety "tysiąc kalorii"), który przygotuje organizm do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Odchudzanie sokami jest świetnym, alternatywnym wobec klasycznych diet, sposobem na skuteczne zrzucenie nadwagi.

Kuracja odchudzania sokami Cleanse Me Slim to, tak jak inne kuracje Cleanse Me, prawdziwa "bomba witaminowa", która dostarczy organizmowi potrzebnych wartości odżywczych przy zmniejszonej kalorycznościkuracji. Dzięki zmniejszeniu ilości węglowodanów oraz wprowadzeniu produktów, które przyspieszają odchudzanie możliwe jest osiągnięcie szybkiego i długotrwałego efektu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu oczyszczania sokami metabolizm organizmu zostanie przyspieszony, dzięki czemu efekt spadku masy ciała zostanie utrzymany przez długi czas. Owoce i warzywa użyte do skomponowania kuracji Cleanse Me Slim posiadają niższy indeks glikemiczny niż w przypadku innych diet, dlatego pozwalają skutecznie zapanować nad uczuciem głodu i chęcią sięgnięcia po dodatkowe przekąski.

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me Slim to dzienna dawka sześciu pysznych, przygotowywanych na zamówienie soków - mleka z migdałów z wanilią i cynamonem, kombinacji orzeźwiających i przyspieszających odchudzanie lemoniad oraz odżywczych zielonych soków. Dzięki różnorodnym smakom dieta Cleanse Me Slim pomoże Ci oczyścić organizm, skutecznie wysmuklić sylwetkę dostarczając prawdziwą ucztę smaków.

Kuracja odchudzania sokami oparta jest o wyselekcjonowane produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

Soki Cleanse Me (każdy dzień kuracji):
2x iGreen
1x iLemonade Pink
1x iLemonade
1x iMilk Almond
1x iRed

Wartości odżywcze (każdy dzień kuracji):
kcal: 740
białko: 18,3g
węglowodany: 125,4g
tłuszcz: 16,6g
pojemność: 6 x 473ml (16oz.)