Warto wiedzieć

Jaką kurację wybrać?

Cleanse Me przykłada bardzo dużą uwagę do wyboru produktów z których wytłaczamy nasze soki. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć 2 linie diet sokowych: EKO i BASIC.

Kuracje z linii EKO oparte są na certyfikowanych owocach i warzywach, które pochodzą z upraw rolnictwa ekologicznego w których nie stosuje się syntetycznych środków ochrony roślin (pestycydów) oraz nawozów sztucznych. Kuracje przeznaczone są dla osób, które poszukują przede wszystkim efektu oczyszczenia organizmu z toksyn. Linia EKO składa się z 3 poziomów oczyszczania:

 • Clarify Me - poziom 1 dla osób zaczynających przygodę z dietami sokowymi. Dieta z najwyższą ilością kalorii oraz najbardziej różnorodna smakowo
 • Purify Me - poziom 2 dla osób średniozaawansowanych z większą ilością soków zielonych niż w poziomie 1
 • Sanctify Me - najwyższy poziom oczyszczania oparty w dużej części o soki zielone iGreen

Kuracje z linii BASIC są oparte na takiej samej koncepcji oczyszczających diet sokowych co linia EKO, jednakże zostały przygotowane z myślą o konkretnych grupach odbiorców. Soki wchodzące w skład kuracji BASIC oparte są o wyselekcjonowane owoce i warzywa pochodzące od lokalnych dostawców. Linia BASIC składa się z 2 różnych diet:

 • Cleanse Me Slim - kuracja dla osób poszukujących przede wszystkim efektu ochudzającego. Zawiera naturalne produkty przyspieszające przemianę materii oraz wspomagające spalanie tłuszczu
 • Cleanse Me Sport - kuracja dostosowana do potrzeb osób regularnie uprawiających sport z dodatkiem alg chlorelli
 • Wszystkie kuracje można zamówić w naszym sklepie internetowym.

  W przypadku problemu z wyborem kuracji oczyszczającej zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email enjoyeating@interia.pl lub pod numerem telefonu +48 505 604 234. Chętnie doradzimy w dobraniu najlepszej kuracji do Państwa oczekiwań.

  Dlaczego kuracja Cleanse Me?

  Kuracja oczyszczająca Cleanse Me to najszybszy sposób na skuteczną walkę z toksynami, które zalegają
  w Twoim organizmie. Przekonaj się, że Cleanse Me to również niezawodna strategia powrotu do formy a także doskonała metoda zachowania Twojego zdrowia.

  Cleanse Me nie jest kolejną skomplikowaną dietą, która obiecuje Ci nierealne osiągnięcia w krótkim czasie. Cleanse Me to przede wszystkim profesjonalna kuracja oczyszczająca na której w pełni możesz polegać.
  Składa się tylko z trzech poziomów a każdy z nich jest dobierany zależnie od Twoich potrzeb i dopasowany odpowiednio do Twoich oczekiwań.

  Jedną z największych przewag nad dietami tradycyjnymi jest minimalny wysiłek ze strony organizmu przeznaczonego na trawienie i przyswajanie. Dodatkowo, dzięki sposobowi produkcji możesz mieć pewność,
  że pijąc nasze napoje, składniki odżywcze wchłaniają się bezpośrednio do krwi, odżywiając Twoje komórki
  w ciągu dziesięciu do piętnastu minut! 

  Kuracja Cleanse Me jest stworzona przez ekspertów, którzy dbają o wybór wyłącznie najwyższej jakości składników. Nasza tajemnica tkwi w innowacyjnym sposobie tworzenia napojów Cleanse Me. Nowoczesne urządzenie hydrauliczne potrafi wydobyć każdą kroplę wartości odżywczych a tego nie zapewni Ci żadna, nawet najbardziej profesjonalna, wyciskarka do soków.

  Surowe owoce i warzywa są bogate w łatwo przyswajalne witaminy, minerały i enzymy roślinne.
  Mleko z orzechów nerkowca jest przyrządzane w taki sposób, aby mogło zapewnić Ci maksymalną ilość witamin oraz cennych minerałów. Ta kuracja daje Ci nawet do pięciu razy więcej witamin i minerałów niż soki z innych maszyn.

  Wszystkie napoje Cleanse Me są opracowane tak, aby dostarczały Twojemu organizmowi właściwych wartości odżywczych i pomagały pozbyć się szkodliwych toksyn. Zacznij swój detoks już teraz i przekonaj się jak wiele możesz dla siebie zrobić wspólnie z Cleanse Me!

  Jak robimy soki Cleanse Me?

  Cleanse Me to w 100% świeże i naturalne soki wytwarzane w oparciu o surowe owoce i warzywa
  oraz pełne wartości odżywczych mleko z orzechów nerkowca. Nasza tajemnica tkwi w innowacyjnym procesie tworzenia soku Cleanse Me oraz oryginalnej recepturze opracowanej przez naszych ekspertów.

  Wszystkie soki Cleanse Me są opracowane tak, aby dostarczały Twojemu organizmowi właściwych wartości odżywczych i pomagały pozbyć się szkodliwych toksyn. Używane przez nas nowoczesne urządzenie hydrauliczne potrafi wydobyć każdą kroplę wartości odżywczych a tego nie zapewni Ci żadna, nawet najbardziej profesjonalna wyciskarka do soków.

  O jakość naszych kuracji dbamy od momentu wyboru surowych i naturalnych warzyw i owoców, poprzez proces produkcji, aż do momentu dostarczenia naszych kuracji do klienta przez naszego dedykowanego kuriera. Dzięki tym wszystkim elementom, możemy zagwarantować bardzo wysoką jakość naszych produktów.
  Po prostu wstrząśnij butelkę Cleanse Me i wypij maksymalną ilość witamin!

  Jak działa kuracja sokami Cleanse Me?

  Opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia kuracja sokami Cleanse Me oczyszcza i dodaje energii na cały dzień. Nasze napoje mają wysoką wartość odżywczą, dzięki czemu pozytywnie oddziałują na regenerację organizmu. Są świeże i wyjątkowo smaczne. Podejmując kilku lub kilkunastodniową kurację sokami Cleanse Me pozwalasz swojemu organizmowi odpocząć i intensywnie się zregenerować. To skuteczne oczyszczanie przynosi efekty na długi czas.

  W ramach kuracji pod wskazany przez Ciebie adres wysyłamy 6, 18 lub 30 butelek o pojemnościach zawierających 16 uncji, tj. 0,473 ml napoju.

  Każda porcja soku Cleanse Me jest przeznaczona do zastąpienia stałych pokarmów i przekąsek (pamiętaj, że gdy chcesz wybrać oczyszczającą kurację sokami Cleanse Me, zalecane jest powstrzymanie się od alkoholu, napojów energetycznych, kofeiny i nikotyny).

  Wszystkie napoje w zestawie oczyszczającym zawierają instrukcję, która informuje w jakiej kolejności należy je pić, poczynając od napoju nr 1 przeznaczonego do wypicia z samego rana, kończąc na napoju nr 6, który należy spożyć przynajmniej dwie godziny przed snem.

  Większość naszych klientów sięga po soki w odstępach dwugodzinnych, ale ten odstęp czasowy może się zmieniać. To przecież Ty wiesz kiedy jesteś spragniony lub głodny.

  Skuteczne programy oczyszczania, przygotowane pod okiem ekspertów pozwolą Ci na uzyskanie doskonalej formy fizycznej i umysłowej, nawet jeśli będziesz na najbardziej intensywnym etapie diety oczyszczającej. Nie rezygnuj ze sportu, dostosuj ćwiczenia do własnych możliwości.

  W trakcie kuracji sokami postaraj się znaleźć też czas na odpoczynek i relaks. Zadbaj o właściwe nawodnienie organizmu, wówczas dieta z napojami Cleanse Me zapewni ulgę układowi trawiennemu potrzebną do zregenerowania się i optymalnie odżywi Twój organizm.

  W naszej firmie wierzymy, że oczyszczanie jest dobre nie tylko dla ciała, umysłu i duszy, ale także nie powinno przeszkadzać w codziennym życiu. Dlatego oferujemy tę wygodną formę wspomagania diety, w której nie musisz poświęcać czasu na samodzielne przygotowywanie koktajli, ani myśleć o specjalnym doborze składników. Napoje Cleanse Me możesz zabierać ze sobą wszędzie i zawsze mieć je pod ręką.

  Korzyści płynące z kuracji Cleanse Me

  Zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy oraz substancje chemiczne zawarte w żywności i wodzie powodują, że każdego dnia nasze ciało kumuluje silne toksyny. Co jakiś czas organizm potrzebuje porządnego wsparcia, gdyż sam nie radzi sobie z usunięciem ich nadmiaru. Nadmiar toksyn kumuluje się w tkankach, krwioobiegu. Osłabienie organizmu, brak koncentracji, niechęć do pokonywania codziennych wyzwań, brak odporności to objawy zbyt dużych dawek toksyn w  organizmie. Nie da się tego nie zauważyć i absolutnie nie powinno się ignorować objawów. Możesz zacząć działać i my jesteśmy właśnie po to by pomóc Ci w naturalnym oczyszczeniu organizmu.
   
  Marka Cleanse me oparta jest na badaniach i praktyce dwóch naukowców – niemieckiego lekarza, żyjącego na przełomie XIX i XX wieku doktora Maxa Gersona oraz brytyjskiego biznesmena Dr Normana Walkera. Niemiecki naukowiec przez wiele lat z sukcesem (choć obecnie przez niektórych lekarzy i naukowców jego metody terapii nowotworów są odrzucane) z powodzeniem leczył choroby przewlekłe dietą. Holistyczne podejście do pacjenta i przekonanie, że należy leczyć przyczyny a nie objawy to podstawy jego sukcesów. Podobne podejście do pacjenta miał Dr Norman Walker angielski naukowiec, który uważał, że dieta powinna opierać się głównie na warzywach i owocach. Zauważył, że konsumpcja surowych warzyw i owoców pociąga za sobą długotrwały proces trawienia a tym samym długotrwałe wchłanianie witamin i minerałów. Odkrył, że można przyspieszyć wchłanianie i biodostępność substancji czynnych z naturalnych źródeł przez prosty zabieg. Zamiast jeść warzywa i owoce w całości wystarczy w specjalny sposób wycisnąć z nich sok. Aby uzyskać całą esencję zdrowia nie można powstałych soków pozbawić enzymów znajdujących się w surowym materiale. To między innymi enzymy trawią białka, węglowodany i tłuszcze, czyli substancje, z resztek których powstają w naszych organizmach toksyczne metabolity. Użycie popularnych wyciskarek i sokowirówek pozbawia soki części witamin i minerałów ale przede wszystkim enzymów czyli samej kwintesencji natury.
   
  Cleanse Me jest innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomoże w odtruciu Twojego organizmu i w krótkim czasie wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie, przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie włosów oraz paznokci. Poprawi formę fizyczną oraz psychiczną, a także wpłynie na wzrost poziomu koncentracji. Odciążenie układu pokarmowego da odpoczynek całemu organizmowi. Zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych praktyk żywieniowych oraz zdrowego stylu życia.

  Dodatkowo, jeśli masz problemy zdrowotne, oczyszczanie jest stworzone dla Ciebie ponieważ daje organizmowi ulgę potrzebną do rekonwalescencji. Detoks Cleanse Me zmniejsza wysiłek potrzebny do trawienia pokarmów i pozwala pozbyć się nagromadzonych toksyn, które od dawna zalegają w Twoim ciele.

  Soki Cleanse Me usuwają toksyny i wspomagają powrót do formy poprzez dostarczanie do krwi łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i enzymów.
   
  Twoje ciało zasługuje na odpowiedzialną odbudowę i powrót do najlepszej formy, dlatego nie rezygnuj z tej szansy i podejmij decyzję o kuracji Cleanse Me. Kiedy zaczynasz czuć się źle, pamiętaj, że możesz w prosty sposób temu zaradzić stosując kurację Cleanse Me.

  Wskazówki dotyczące oczyszczania

  Poniżej przedstawiamy rady i wskazówki, dotyczące przygotowań do kuracji oczyszczającej oraz powrotu do wcześniejszej diety, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać kurację Cleanse Me. Mamy świadomość, że ciało każdego człowieka funkcjonuje indywidualnie. Słuchaj swojego ciała – ono najlepiej wie, czego potrzebuje.
  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z naszymi ekspertami.

  Jesteśmy z Tobą aby wspierać Twoje oczyszczanie.

  Przygotowanie

  Im lepiej przygotujesz się do kuracji, tym gładszy będzie proces Twojej przemiany. Na kilka dni przed odstaw produkty takie jak: kawa, cukier, mięso, nabiał. Wzbogać swój jadłospis o świeże owoce, warzywa i zieleninę
  do każdego posiłku.

  Więc zacznij już teraz! Codziennie rano, pierwszym napojem jaki pijesz powinna być filtrowana woda
  o temperaturze pokojowej (im cieplejsza, tym lepiej). Możesz dodać trochę świeżo wyciśniętej cytryny, która ma działanie nawilżające i alkalizujące, co ma na celu obudzenie organizmu i rozpoczęcie jego aktywności.

  Przykładowy jadłospis przed rozpoczęciem kuracji:

  3 dni przed - Jeśli jesz mięso, należy je wycofać teraz - oczywiście na rzecz ryby gotowanej na parze 
  z warzywami i sałatą!

  2 dni przed - Zielone sałatki powinny stać się podstawą w Twoim menu. Jeśli masz ochotę na trochę więcej pożywienia, możesz wybrać niewielką ilość zwykłego brązowego ryżu lub słodkich ziemniaków.

  1 dzień przed – Jedz surowe warzywa lub lekko gotowane na parze np. szpinak, brokuły; unikaj warzyw bogatych w skrobia, takich jak marchew, buraki, dynia itp. Możesz także jeść surowe liściaste sałatki
  z zielonymi warzywami.

  W trakcie kuracji

  Od momentu rozpoczęcia kuracji Cleanse Me, pij swoje soki zgodnie z ich numeracją tak często jak potrzebujesz. Pomimo tego, że nie wszyscy działają według tego samego schematu, sugerujemy stosowanie się do niepisanej zasady, aby odczekać około godziny pomiędzy napojami i spożyć ostatni napój na co najmniej dwie godziny przed snem. Spożywanie czegokolwiek tuż przed snem nie zapewnia Twojemu układowi pokarmowemu właściwego odpoczynku.

  Chcąc osiągnąć maksymalne efekty, warto pamiętać o kilku prostych zasadach:

  • Należy pić co najmniej 8 szklanek dobrej jakości wody dziennie!
  • Twoje ciało potrzebuje relaksu, każdego dnia zadbaj o krótką chwilę tylko dla siebie.
  • Proponujemy jeden lub dwa spacery dziennie dla wzmożenia obiegu limfatycznego i pobudzenia krążenia.
  • Spróbuj sauny, która spowoduje przyspieszenie wydzielania potu i pozwoli się zrelaksować.
  • Rozważ skorzystanie z masaży i zabiegów refleksologii.
  • Zastosuj gorącą kapiel lub prysznic.
  • Używaj szczotki kapielowej, to pozwoli otworzyć pory i usunąć martwe komórki skóry.
  • W razie problemów z zaparciem możesz spróbować ziołowych środków na przeczyszczenie w formie herbaty lub kapsułek.

  Pamiętaj, że w czasie, gdy system trawienny otrzymuje lżejsze pożywienie Twoje ciało dostosowuje się do tego stanu, dlatego daj sobie trochę czasu. Twój organizm zaczyna się oczyszczać a z pomocą soków Cleanse Me dostaje sporą dawkę czystych składników odżywczych.

  Niektórzy w trakcie diety mogą poczuć się przez krótki czas bardziej osłabieni niż zwykle, co może oznaczać,
  iż ich organizm pozbywa się silnych tkosyn. Na szczęście taki stan nie trwa długo a szybką ulgę zapewnia bezkofeinowa herbata ziołowa albo wypicie napoju z dodatkiem szczypty celtyckiej soli morskiej.

  Po kuracji oczyszczającej

  Chodzi o to, aby zakończyć kurację Cleanse Me przede wszystkim spożywając owoce (pierwszego dnia), następnie dodać sałatki i warzywa gotowane na parze (drugiego dnia), rośliny strączkowe (trzeciego dnia), następnie możesz rozpocząć spożywanie czegokolwiek innego co masz w zwyczaju jadać. Powrót do mięsa
  i nabiału pozostaw na sam koniec.
   
  Przykładowy jadłospis kończący kurację:

  Dzień 1 – Postaw na kilka sztuk owoców rozłożonych równomiernie w ciągu dnia lub trochę świeżego niepasteryzowanego wyciskanego soku (zielony/cytrusowy/owocowy). Jeśli chcesz napić się świeżo wyciskanego soku, rozcieńcz go wodą.

  Dzień 2 - Jedz surowe warzywa lub lekko gotowane na parze np. szpinak, brokuły; unikaj warzyw bogatych
  w skrobia, takich jak marchew, buraki, dynia itp. Możesz także jeść surowe liściaste sałatki  z zielonymi warzywami.

  Dzień 3 - Zielone sałatki powinny stać się podstawą w Twoim menu. Jeśli masz ochotę na trochę więcej pożywienia, możesz wybrać niewielką ilość zwykłego brązowego ryżu lub słodkich ziemniaków.

  Dzień 4 - Ryba gotowana na parze z warzywami i sałatą

  Dzień 5 – Stopniowo inne potrawy mogą powrócić do Twojej diety.

  Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem enjoyeating@interia.pl oraz kontakt@cleanseme.pl. Zespół naszych ekspertów pomoże Ci we właściwym rozpoczęciu kuracji Cleanse Me.

  Więcej informacji na stronie www.cleanseme.pl