Catering dietetyczny Wieliczka

Dieta pudełkowa Wieliczka

 

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków? Liczenie składników odżywczych oraz zapotrzebowania energetycznego dostosowanego do Twojego trybu życia kojarzy Ci się z ogromnym poświęceniem, którego ciężko byłoby Ci podjąć? Pragniesz rozwiązania wygodnego, które pozwoli Ci dbać o sylwetkę, wkładając w to minimum wysiłku? Chcesz, by posiłki były nie tylko zdrowe, ale też smaczne, jednak umiejętność gotowania nie należy do Twoich talentów?

 

Jedzenie pudełkowe - rozwiązanie dla Ciebie

 

Rozwiązaniem Twoich problemów i idealną opcją dla Ciebie będzie jedzenie pudełkowe. To dieta z dowozem, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię – pomyśl ile to więcej wolnego, które możesz wykorzystać w jak najprzyjemniejszy dla Ciebie sposób! Dzięki diecie pudełkowej nie musisz myśleć o zakupach i poświęcać czasu na gotowanie. A za sprawą idealnego dopasowania, efekty szybko dadzą się zauważyć. Jedzenie podwieziemy prosto pod Twoje drzwi – wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

 

Jak to działa? - jedzenie dietetyczne

 

Jak działa nasz catering? Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a resztą zajmujemy się my. Dobierzemy dietę pudełkową jak najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i trybu życia. Znamy się na gotowaniu i zdrowym odżywianiu. Dbamy o różnorodność, by do Twojego jadłospisu nigdy nie wkradła się nuda. Nasze posiłki są nie tylko zdrowe, ale też smaczne. Dieta nie powinna kojarzyć Ci się przecież z wyrzeczeniami. To powinna być raczej okazja do poznania nowych smaków. Z naszym jedzeniem pudełkowym jest to możliwe!

 

Zdrowe i pożywne diety

 

Nasze diety są zdrowe i pożywne. Zapomnij o nieefektywnych głodówkach, które poza frustracją nie przyniosą żadnych rezultatów! Nasza dieta pudełkowa zaspokoi Twoje dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. W naszej ofercie mamy diety lekkie – o obniżonej ilości kalorii, diety typu „uroda” – pełne witamin i antyoksydantów, vital – zbalansowana dla osób o średniej aktywności fizycznej i sport – dla najbardziej aktywnych. Każda opcja dostępna jest w wersji wegetariańskiej oraz bezglutenowej. W naszej ofercie posiadamy również oczyszczającą dietę dr Ewy Dąbrowskiej.


Działamy na terenie miejscowości takich jak: Kraków, Myślenice, Dobczyce, WieliczkaGdów, Skawina i okolice.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX