Catering dietetyczny Myślenice

Dieta pudełkowa Myślenice

 

Chcesz zdrowo się odżywiać? Twoim celem jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ale nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, które będą jednocześnie niskokaloryczne i pełnowartościowe? Twoje problemy rozwiąże jedzenie pudełkowe!

 

Jedzenie pudełkowe – na czym to polega

 

Decydując się na dietę pudełkową, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu. My dobierzemy jadłospis dobrany do Twoich oczekiwań, a Ty nie musisz się już niczym martwić. Posiłki przywieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Myślenic. Do wyboru masz diety: lekką, vita, „uroda” oraz sport, a także oczyszczającą dietę dr Ewy Dąbrowskiej. Możesz zdecydować się również na opcję wegetariańską lub bezglutenową. Diety dostępne są w trzech wariantach: trzy, cztery lub pięć posiłków dziennie. Nasza oferta jest szeroka, ponieważ dla nas najbardziej liczy się Twoje zadowolenie.

 

Catering dietetyczny Myślenice – dla kogo?

 

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu i energii na samodzielne gotowanie. To opcja dla zabieganych i zapracowanych, ale także tych, którzy nie przepadają za przygotowywaniem dla siebie posiłków, a wolny czas woleliby poświęcić na coś innego – na przykład na realizację swoich pasji lub też uprawianie sportu. Dzięki naszemu jedzeniu pudełkowemu, przejście na dietę nie stanie się wyrzeczeniem, ale okazją do poznania nowych smaków. W Enjoy Eating wiemy bowiem, że dieta powinna być nie tylko skuteczna, ale także smaczna. Nasze dania są zróżnicowane, pełnowartościowe i sycące. Zapomnij o nieskutecznych głodówkach i przekonaj się, że zdrowy tryb życia to sama przyjemność.


Działamy na terenie miejscowości takich jak: Kraków, Myślenice, Dobczyce, WieliczkaGdów, Skawina i okolice.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX